SMCJ18CA-TR
Číslo produktu DigiKey
497-SMCJ18CA-TR-ND - Páska a cívka (TR)
497-SMCJ18CA-CT-ND - Řezaná páska (CT)
497-SMCJ18CA-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ18CA-TR
Popis
TVS DIODE 18VWM 39.3VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
39,3V Svorka 254A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ18CA-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
254A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
39,3V