LDQ40PU33RY
Číslo produktu DigiKey
497-LDQ40PU33RYTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-LDQ40PU33RYCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-LDQ40PU33RYDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDQ40PU33RY
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 6-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA 6-DFN (2x2)
Kategorie
Klidový proud (Iq)
5 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
500 µA
Řada
PSRR
55dB (1kHz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Proudový limit, Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
40V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pouzdro
6-WDFN podložka pro odvod tepla
Pokles napětí (max)
1V při 250mA