LDQ40PU33R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LDQ40PU33R |
Popis | 250 MA LOW DROPOUT LDO |
Standardní dodací lhůta výrobce | 26 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA 6-DFN (2x2) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Proud - výstup |
Mfr | Klidový proud (Iq) 5 µA |
Řada | Odebíraný proud (max) 500 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB (1kHz) |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Proudový limit, Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí, Zkrat |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) |
Napětí - vstup (max) 40V | Pouzdro 6-WDFN podložka pro odvod tepla |
Napětí - výstup (min/fixní) 3,3V | Dodávaná velikost pouzdra 6-DFN (2x2) |
Pokles napětí (max) 1V při 250mA |