LDQ40PU33R
Číslo produktu DigiKey
497-LDQ40PU33RTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-LDQ40PU33RCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-LDQ40PU33RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDQ40PU33R
Popis
250 MA LOW DROPOUT LDO
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA 6-DFN (2x2)
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
5 µA
Řada
Odebíraný proud (max)
500 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Proudový limit, Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
40V
Pouzdro
6-WDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
6-DFN (2x2)
Pokles napětí (max)
1V při 250mA