LD2981CM33TR
Číslo produktu DigiKey
497-7786-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7786-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7786-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD2981CM33TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LD2981CM33TR Modely
Odebíraný proud (max)
2.6 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,375V při 100mA