ADP3309ARTZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP3309ARTZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP3309ARTZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP3309ARTZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP3309ARTZ-3.3-R7
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADP3309ARTZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
300 µA
Řada
Odebíraný proud (max)
2 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Chybový příznak, Vypnout
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C (TA)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - vstup (max)
12V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,25V při 100mA