LP2985-33DBVT
Číslo produktu DigiKey
296-26125-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-26125-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-26125-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP2985-33DBVT
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LP2985-33DBVT Modely
Odebíraný proud (max)
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pokles napětí (max)
0,58V při 150mA