LP2981A-33DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-17361-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-17361-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-17361-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP2981A-33DBVR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LP2981A-33DBVR Modely
Odebíraný proud (max)
1.7 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pokles napětí (max)
0,37V při 100mA