L78M24ABDT-TR
Číslo produktu DigiKey
497-7773-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7773-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7773-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78M24ABDT-TR
Popis
IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA DPAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
L78M24ABDT-TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
6 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - vstup (max)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Napětí - výstup (min/fixní)
24V