L78M15ABDT-TR
Číslo produktu DigiKey
497-7772-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7772-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7772-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78M15ABDT-TR
Popis
IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA DPAK
Modely EDA/CAD
L78M15ABDT-TR Modely
Klidový proud (Iq)
6 mA
PSRR
54dB (120Hz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
35V
Napětí - výstup (min/fixní)
15V