BA178M24FP-E2
Číslo produktu DigiKey
BA178M24FP-E2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BA178M24FP-E2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BA178M24FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BA178M24FP-E2
Popis
IC REG LINEAR 24V 500MA TO252
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA TO-252
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
4.5 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
6 mA
Stav součásti
Zastaralé
PSRR
55dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - vstup (max)
33V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252
Napětí - výstup (min/fixní)
24V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
2V při 500mA (typ.)