L78M24ACDT-TR
Číslo produktu DigiKey
497-7291-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-7291-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-7291-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78M24ACDT-TR
Popis
IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA DPAK
Modely EDA/CAD
L78M24ACDT-TR Modely
Klidový proud (Iq)
6 mA
PSRR
50dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
40V
Napětí - výstup (min/fixní)
24V