BTA41-800BRG není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 401
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 400
Katalogový list
SMC Diode Solutions
Skladem : 364
Triak Standardní 800 V 40 A Průchozí otvor TOP3
BTA41-800BRG
Číslo produktu DigiKey
497-2430-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTA41-800BRG
Popis
TRIAC 800V 40A TOP3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
BTA41-800BRG Modely
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
50 mA
Přídržný proud (Ih) (max)
80 mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Standardní
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Pouzdro
TOP-3 izolovaný
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
40 A
Dodávaná velikost pouzdra
TOP3
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
400A, 420A