BTB41-800BRG
Číslo produktu DigiKey
497-7192-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTB41-800BRG
Popis
TRIAC 800V 40A TOP3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Standardní 800 V 40 A Průchozí otvor TOP3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BTB41-800BRG Modely
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
50 mA
Výrobce
STMicroelectronics
Přídržný proud (Ih) (max)
80 mA
Balení
Trubice
Konfigurace
Jednoduchý
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Standardní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Pouzdro
TOP-3
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
40 A
Dodávaná velikost pouzdra
TOP3
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
400A, 420A