SST41Z-800B
Číslo produktu DigiKey
1655-2119-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SST41Z-800B
Popis
TRIAC 800V 40A TO3P
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Standardní 800 V 40 A Průchozí otvor TO-3P izolovaný
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
70 mA
Výrobce
SMC Diode Solutions
Přídržný proud (Ih) (max)
80 mA
Balení
Trubice
Konfigurace
Jednoduchý
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Standardní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Pouzdro
TO-3P-3, SC-65-3
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
40 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-3P izolovaný
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
400A při 50Hz