BAS70-04FILM
Číslo produktu DigiKey
497-2516-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-2516-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-2516-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAS70-04FILM
Popis
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 70 V 70mA (DC) Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BAS70-04FILM Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 15 mA
Výrobce
STMicroelectronics
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
10 µA @ 70 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Konfigurace diody
Sériové připojení s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
70 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
70mA (DC)