SMBJ180A
Číslo produktu DigiKey
SMBJ180ALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ180ALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ180ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ180A
Popis
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
292V Svorka 2,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ180A Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
292V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
2,1A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
180V
Průrazné napětí (min)
201V