2STBN15D100 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
onsemi
Skladem : 9 682
Katalogový list
Bipolární tranzistor (BJT) NPN - Darlington 100 V 12 A 70 W Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)