1.5KE12CA
Číslo produktu DigiKey
497-12021-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-12021-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE12CA
Popis
TVS DIODE 10.2VWM 21.7VC DO201
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
21,7V Svorka 461A (8/20µs) Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1.5KE12CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
461A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Zastaralé
Kapacita při kmitočtu
3000pF při 1MHz
Typ
Zener
Způsob montáže
Průchozí otvor
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-201AA, DO-27, Axiální
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
10,2V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
11,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
21,7V