1.5KE12CA-B je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 6 975
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 1 850
Katalogový list
Comchip Technology
YAGEO
Skladem : 955
Taiwan Semiconductor Corporation
16,7V Svorka 91A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
1.5KE12CA-B
Číslo produktu DigiKey
1.5KE12CA-B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE12CA-B
Popis
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
1.5KE12CA-B Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
91A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Hromadné balení
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Průchozí otvor
Obousměrné kanály
10,2V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
11,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
16,7V