1.5KE12CA/B
Číslo produktu DigiKey
13-1.5KE12CA/BCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-1.5KE12CA/BTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE12CA/B
Popis
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16,7V Svorka 91A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
91A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Průchozí otvor
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-201AA, DO-27, Axiální
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
10,2V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
11,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
16,7V