SM15T12CA
Číslo produktu DigiKey
497-12771-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-12771-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-12771-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM15T12CA
Popis
TVS DIODE 10.2VWM 21.7VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
21,7V Svorka 461A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SM15T12CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
461A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
10,2V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
11,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
21,7V