1.5SMC12CA
Číslo produktu DigiKey
118-1.5SMC12CATR-ND - Páska a cívka (TR)
118-1.5SMC12CACT-ND - Řezaná páska (CT)
118-1.5SMC12CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5SMC12CA
Popis
TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16,7V Svorka 91A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1.5SMC12CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
91A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
10,2V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
11,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
16,7V