RMCF0805FG470R je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 122 807
Katalogový list
Direct
Vishay Dale
Skladem : 20 711
Katalogový list
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Panasonic Industry
470 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
RMCF0805FG470R
Číslo produktu DigiKey
RMCF0805FG470R-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMCF0805FG470R
Popis
RES 470 OHM 1% 1/8W 0805
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RMCF0805FG470R Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)