RGC0603FTD20R0 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Stackpole Electronics Inc
Skladem : 188 378
Katalogový list
Direct
Vishay Dale
Skladem : 162 410
Katalogový list
Vishay Dale
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
20 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
RGC0603FTD20R0
Číslo produktu DigiKey
RGC0603FTD20R0-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGC0603FTD20R0
Popis
RES 20 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RGC0603FTD20R0 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)