CR0603-FX-20R0ELF
Číslo produktu DigiKey
CR0603-FX-20R0ELFTR-ND - Páska a cívka (TR)
CR0603-FX-20R0ELFCT-ND - Řezaná páska (CT)
CR0603-FX-20R0ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CR0603-FX-20R0ELF
Popis
RES SMD 20 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CR0603-FX-20R0ELF Modely
Kategorie
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)