AF0603FR-0720RL | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | AF0603FR-0720RL |
Popis | RES SMD 20 OHM 1% 1/10W 0603 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 20 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | AF0603FR-0720RL Modely |
Kategorie | Vlastnosti Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 |
Mfr | Teplotní koeficient ±100ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,022" (0,55mm) |