DAR71205-HR
Číslo produktu DigiKey
725-DAR71205-HR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DAR71205-HR
Popis
RELAY REED 5KV 12V SPST-NO
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jazýčkové relé SPST-NO (1 tvar A) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DAR71205-HR Modely
Kategorie
Typ cívky
Neblokující
Výrobce
Sensata Technologies, Inc.
Provedení koncovky
PC vývod
Řada
Napětí přítahu
9VDC
Balení
Hromadné balení
Napětí odpadu relé
1,25VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
3 ms
Způsob montáže
Průchozí otvor
Doba uvolnění
2 ms
Napětí cívky
12VDC
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Materiál kontaktu
Rhodium (Rh)
Jmenovitý proud kontaktu
3 A
Odpor cívky
150 Ohms
Spínací napětí
1000VAC, 1000VDC - max.
Základní číslo produktu
Proud cívky
80 mA