SIL-1A24H
Číslo produktu DigiKey
3008-SIL-1A24H-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIL-1A24H
Popis
3KV/2.5A HIGH VOLTAGE REED RELAY
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jazýčkové relé SPST-NO (1 tvar A) 24VDC Cívka Průchozí otvor
Kategorie
Proud cívky
12 mA
Výrobce
Toward Technologies, Inc.
Typ cívky
Neblokující
Řada
Provedení koncovky
PC vývod
Balení
Trubice
Napětí přítahu
16,8VDC
Stav součásti
Aktivní
Napětí odpadu relé
2,4VDC
Způsob montáže
Průchozí otvor
Doba provozu
1 ms
Napětí cívky
24VDC
Doba uvolnění
0.25 ms
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu
1 A
Odpor cívky
2 kOhms
Spínací napětí
1000VDC - max.