SIL-1A12H
Číslo produktu DigiKey
3008-SIL-1A12H-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIL-1A12H
Popis
3KV/2.5A HIGH VOLTAGE REED RELAY
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jazýčkové relé SPST-NO (1 tvar A) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Kategorie
Proud cívky
24 mA
Výrobce
Toward Technologies, Inc.
Typ cívky
Neblokující
Řada
Provedení koncovky
PC vývod
Balení
Trubice
Napětí přítahu
9VDC
Stav součásti
Aktivní
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Způsob montáže
Průchozí otvor
Doba provozu
1 ms
Napětí cívky
12VDC
Doba uvolnění
0.25 ms
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu
1 A
Odpor cívky
500 Ohms
Spínací napětí
1000VDC - max.