BSH1404P31F2P
Číslo produktu DigiKey
4008-BSH1404P31F2P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSH1404P31F2P
Popis
MOTOR 140 IP65 KEYED INC BRK ANG
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Motor AC Servomotor 4000ot/min 5kW 480VAC
Kategorie
Jmenovitý točivý moment (oz-in / mNm)
2691 / 19000
Výrobce
Schneider Electric
Jmenovitý výkon
5kW
Řada
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Balení
Krabice
Průměr - hřídel
0,945" (24,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Délka - hřídel a ložisko
1,969" (50,00mm)
Typ
Motor AC
Rozteč montážních otvorů
5,118" (130,00mm)
Funkce
Servomotor
Provedení koncovky
Konektor
Jmenovité napětí
480VAC