LXM32MD72N4
Číslo produktu DigiKey
4008-LXM32MD72N4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXM32MD72N4
Popis
LXM32 MODULAR 72A RMS PEAK 3PH 4
Podrobný popis
Servo AC 200 ~ 480VAC Zdroj 72A 200 ~ 480V Zátěž
Modely EDA/CAD
LXM32MD72N4 Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
200 ~ 480V
Proud - výstup
72A
Řada
Výkon odebíraný zátěží
13 kW
Napájecí napětí
200 ~ 480VAC
Rozhraní
Modbus TCP, RS-485
Provozní teplota
0°C ~ 50°C