LXM32MD18N4
Číslo produktu DigiKey
4008-LXM32MD18N4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXM32MD18N4
Popis
LXM32 MODULAR 18A RMS PEAK 3PH 4
Podrobný popis
Servo AC 323 ~ 528VAC Zdroj 6A 200 ~ 240V Zátěž
Modely EDA/CAD
LXM32MD18N4 Modely
Kategorie
Snímače barev - průmysl
1
Napětí - zátěž
200 ~ 240V
Řada
Proud - výstup
6A
Napájecí napětí
323 ~ 528VAC
Rozhraní
RS-485
Typ motoru
Motor AC
Provozní teplota
0°C ~ 50°C