BMH1904P22F2A
Číslo produktu DigiKey
4008-BMH1904P22F2A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BMH1904P22F2A
Popis
MOTOR 190MM IEC 100NM IP65/67 9.
Podrobný popis
Motor AC Servomotor 3000ot/min 9,8kW 480VAC
Modely EDA/CAD
BMH1904P22F2A Modely
Kategorie
Jmenovitý točivý moment (oz-in / mNm)
6627,3 / 46800
Jmenovitý výkon
9,8kW
Řada
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 7,480" x 7,480" (190,00mm x 190,00mm)
Průměr - hřídel
1,496" (38,00mm)
Délka - hřídel a ložisko
3,150" (80,00mm)
Rozteč montážních otvorů
7,087" (180,00mm)
Funkce
Servomotor
Provedení koncovky
Konektor
Jmenovité napětí
480VAC