LXM32MD85N4
Číslo produktu DigiKey
4008-LXM32MD85N4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXM32MD85N4
Popis
LXM32 MODULAR 85A RMS PEAK 3PH 4
Podrobný popis
Servo AC 380 ~ 480VAC Zdroj 85A Zátěž
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LXM32MD85N4 Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
380 ~ 480V
Proud - výstup
85A
Řada
Výkon odebíraný zátěží
9 kW
Napájecí napětí
380 ~ 480VAC
Rozhraní
CAN, Modbus TCP, RS-485
Provozní teplota
0°C ~ 50°C