ATS22D32S6U
Číslo produktu DigiKey
4008-ATS22D32S6U-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATS22D32S6U
Popis
SOFTSTARTER-ATS22-CONTROL110V-PO
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Měkký start / stop Zdroj 32A Zátěž
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATS22D32S6U Modely
Kategorie
Snímače barev - průmysl
1
Výrobce
Schneider Electric
Napětí - zátěž
208 ~ 600V
Řada
Proud - výstup
32A
Balení
Krabice
Výkon odebíraný zátěží
18642 W
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
177V ~ 660V
Typ
Modul
Rozhraní
RS-485, Serial
Typ motoru
Motor AC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ řídící jednotky / pohonu
Měkký start / stop
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C