LC1D32P7
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D32P7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D32P7
Popis
TESYS CTR 32A AC3 15KW 1NO1NC230
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 32 A 230VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Modely EDA/CAD
LC1D32P7 Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Napětí přítahu
195,5VAC
Napětí odpadu relé
69VAC
Napětí cívky
230VAC
Doba provozu
22 ms
Doba uvolnění
19 ms
Jmenovitý proud kontaktu
32 A