LC1D32ED
Číslo produktu DigiKey
4008-LC1D32ED-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LC1D32ED
Popis
TESYS3P CTR 32A AC3 15KW1NO1NC48
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 32 A 48VDC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LC1D32ED Modely
Kategorie
Spínací napětí
690VAC, 300VDC - max.
Výrobce
Schneider Electric
Vlastnosti
Pomocné kontakty, dioda
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
33,6VDC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Napětí odpadu relé
4,8VDC
Napětí cívky
48VDC
Doba provozu
72.45 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Doba uvolnění
24 ms
Jmenovitý proud kontaktu
32 A