SFMC-120-01-S-D
Číslo produktu DigiKey
SAM10704-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SFMC-120-01-S-D
Popis
CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
40 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Průchozí otvor Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SFMC-120-01-S-D Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
30,0µin (0,76µm)
Balení
Trubice
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,180" (4,57mm)
Typ konektoru
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovitý proud (A)
2,9A na kontakt
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet řad
2
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,050" (1,27mm)