FTS-120-01-L-D
Číslo produktu DigiKey
SAM1156-20-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FTS-120-01-L-D
Popis
CONN HEADER VERT 40POS 1.27MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 40 position 0,050" (1,27mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FTS-120-01-L-D Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,120" (3,05mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,090" (2,29mm)
Balení
Hromadné balení
Celková délka kontaktů
0,244" (6,20mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,034" (0,86mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Rozteč - kontakty
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet řad
2
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč řad - kontaktní spojení
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
3,4A na kontakt
Koncovka
Pájecí materiály
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 391
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 100POS 1.27MM
Skladem: 1094
CONN HEADER VERT 98POS 1.27MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 96POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 94POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 92POS 1.27MM