FTSH-120-01-L-DV
Číslo produktu DigiKey
SAM1161-20-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FTSH-120-01-L-DV
Popis
CONN HEADER SMD 40POS 1.27MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 40 position 0,050" (1,27mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FTSH-120-01-L-DV Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Způsob upevnění
Dvojčinný
Řada
Délka kontaktu - spojovací část
0,120" (3,05mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,099" (2,51mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet řad
2
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
3,4A na kontakt
Způsob montáže
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 405
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER SMD 100POS 1.27MM
Skladem: 4380
CONN HEADER SMD 98POS 1.27MM
Skladem: 0
CONN HEADER SMD 96POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 94POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 92POS 1.27MM