MTSW-104-09-G-D-430
Číslo produktu DigiKey
MTSW-104-09-G-D-430-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MTSW-104-09-G-D-430
Popis
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 8 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MTSW-104-09-G-D-430 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,430" (10,92mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,200" (5,08mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,730" (18,54mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyester, Vyplněný sklem
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
3A