TB006-508-09BE
TB006-508-09BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB006-508-09BE
Číslo produktu DigiKey
102-6198-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TB006-508-09BE
Popis
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9 Polohová svorkovnice vodiče na desku Horizontální s deskou 0,200" (5,08mm) Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TB006-508-09BE Modely
Způsob montáže
Průchozí otvor
Výrobce
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Zakončení vodiče
Šroub - vzestupná klecová svorka
Řada
Vlastnosti
Blokovací (strana)
Balení
Krabice
Barva
Modrá
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet úrovní
1
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Kodéry - průmysl
9
Materiál kontaktu - pokovení
Slitina mědi - pocínovaný
Rozteč
0,200" (5,08mm)
Materiál svorky - pokovení
Měděná slitina - poniklovaná
Orientace spojení
Horizontální s deskou
Materiál šroubu - pokovení
Ocelový – pozinkovaný
Proud
12 A
Točivý moment - šroub
0,5Nm (4,4lb-in)
Napětí
300 V