VC0805K121R014
Číslo produktu DigiKey
399-VC0805K121R014TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-VC0805K121R014CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-VC0805K121R014DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VC0805K121R014
Popis
VARISTOR 22V 120A 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 V 120 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VC0805K121R014 Modely
Kategorie
Nárazový proud
120 A
Výrobce
KEMET
Energie
0,4J
Řada
Počet obvodů
1
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
355 pF @ 1 kHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Maximální střídavé napětí
14 V
Třída
Automobilový průmysl
Maximální stejnosměrné napětí
18 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (min)
19.8 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí varistoru (typické)
22 V
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Napětí varistoru (max)
24.2 V