63PEV56M10X10.5 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 953
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Panasonic Industry
Skladem : 2 079
Katalogový list
Panasonic Industry
Skladem : 0
Nichicon
Skladem : 4
Chemi-Con
Skladem : 500
Cornell Dubilier Knowles
Skladem : 426
Cornell Dubilier Knowles
56 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 30mOhm 10000h při 105°C
63PEV56M10X10.5
Číslo produktu DigiKey
63PEV56M10X10.5TR-ND - Páska a cívka (TR)
63PEV56M10X10.5CT-ND - Řezaná páska (CT)
63PEV56M10X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
63PEV56M10X10.5
Popis
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
63PEV56M10X10.5 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Rubycon
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
90 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.8 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
56 µF
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
63 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
10000h při 105°C