HZA566M063G24VT-F není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Cornell Dubilier Knowles
Skladem : 426
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 953
Katalogový list
Rubycon
Skladem : 0
Panasonic Industry
Skladem : 2 079
Panasonic Industry
Nichicon
Skladem : 4
Chemi-Con
Skladem : 500
56 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 30mOhm 10000h při 105°C