HHXD630GRA560MJA0G
Číslo produktu DigiKey
565-HHXD630GRA560MJA0GTR-ND - Páska a cívka (TR)
565-HHXD630GRA560MJA0GCT-ND - Řezaná páska (CT)
565-HHXD630GRA560MJA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HHXD630GRA560MJA0G
Popis
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
56 µF 63 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 30mOhm 10000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Chemi-Con
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
Antivibrační
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
240 mA @ 120 Hz
Typ
Hybridní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.4 A @ 100 kHz
Kapacita
56 µF
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
63 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm
Způsob montáže
Montáž na povrch
Životnost při teplotě
10000h při 105°C