6.3ZLJ470M6.3X11
Číslo produktu DigiKey
1189-1469-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
6.3ZLJ470M6.3X11
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 6.3 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
Modely EDA/CAD
6.3ZLJ470M6.3X11 Modely
Kategorie
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
297 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
540 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
170 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Jmenovité napětí
6.3 V
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Životnost při teplotě
6000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C