10ZLH470MEFC6.3X11
Číslo produktu DigiKey
1189-1882-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10ZLH470MEFC6.3X11
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 10 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
10ZLH470MEFC6.3X11 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Mfr
Polarizace
Polární
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
10 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
6000h při 105°C