EKZM6R3ELL471MF11D
Číslo produktu DigiKey
565-3561-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EKZM6R3ELL471MF11D
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 6.3 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
270 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
540 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Impedance
94 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Jmenovité napětí
6.3 V
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Životnost při teplotě
6000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C